Ece Ronay, Beraber Görüntülenen Eski Eşi Mehmet Bilir ve Gülseren Ceylan’ı Tebrik Etti

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay’ın eski sevgilileri Mehmet Bilir ve Gülseren Ceylan beraber görüntülendi. Ronay’dan ise jet hızında manidar bir paylaşım geldi. Buyurun ?

Geçtiğimiz yıllarda klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa ederek tacize uğradığını öne süren Ece Ronay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ronay’ın iddialarını Mehmet Ali Erbil reddetmiş ve ikili bir mahkeme sürecinden geçmişlerdi. Erbil ise mahkemede “Böyle bir olayın tuzak olduğunu düşünüyorum…” şeklinde ifade vermişti.

66 yaşındaki Erbil ile evlenecekken ayrılan 26 yaşındaki Gülseren Ceylan, daha önce Ronay’a imada bulunarak “Memoş diye kaydetmiş, bence bunun altında başka bir şey aramak lazım” ifadelerini kullanmıştı.

Ronay ise Ceylan’ın sözlerine “Öyle olsa senin yerinde ben olurdum. Hiç öyle bir derdim yok hanımefendiciğim. Allah kocanızla mutlu mesut etsin” şeklinde cevap vermişti.

Derken işler iyice karıştı! Mehmet Ali Erbil’in eski sevgilisi Gülseren Ceylan ve Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir birlikte görüntülendi!

Ceylan, yemek çıkışı Bilir ile görüntülenmesi üzerine “Zaten arkadaşım kendisi, bir iş için görüştük” açıklamasını hemen önden yaptı.

İkilinin beraber görüntülenmesi ile Ece Ronay’dan jet hızında bir açıklama geldi!

“Kimseyi bu kadar yakıştırmamıştım” diyen Ronay, “İnşallah evlenirsiniz amin!” sözlerini kullandı.

Sanırım herkesin kafası karman çorman oldu. ? Sizin yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir