Dilan Polat’ın Kayınpederinin Villasına Baskın: Bahçesi Kazılarak Evrak Arandı

Dilan Polat vakasında sular durulmuyor. Kanal D’nin özel haberine göre, Dilan Polat’ın kayınpederi Sezgin Polat’ın villasına düzenenlenen baskında kaçırıldığı iddia edilen evraklar arandı. 

Kara para aklama ve vergi kaçırdıkları iddia edilen ve mal varlıklarına el konulan Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı.

Kanal D’nin özel haberine göre, Polat ailesinin şirketlerinin aranacağı sabah, soruşturma savcısına bir ihbar yapıldı. Polat çiftinin bazı evrakları şirketlerden kaçırdığı öne sürüldü.

İhbarcı dosyaların götürüldüğü adresi de vermesi sonrası ortalık karıştı. O adres de Dilan Polat’ın kayınpederinin yaşadığı villa olduğu öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri harekete geçti ve villanın bahçesini kazarak toprak altında evrak aramaya başladı.

Talimatı savcının vermesi sonrası polis de soluğu Dilan Polat’ın kayınpederinin yaşadığı villada aldı. O villa da Sancaktepe’deki bir sitenin içerisinde yer aldığı öğrenildi.

Ekipler arama kararını gösterip Sezgin Polat’ın villasına girdi. Polisler önce evin içinde bir arama yaptı ama herhangi bir delile rastlanmadı.

Ekipler bu seferde savcının izni ile kaçırıldığı iddia edilen evrakları bulmak için villanın bahçesinde kazı çalışmasına başladı. Ancak polis hiçbir bulguya rastlamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir