Cumhuriyetin 100. Yılına Özel 10 Gün Sınırsız İnternet: İşte Detaylar!

Ekrem İmamoğlu’nun başkanlığını yaptığı İstanbuk Büyükşehir Belediyesi, cumhuriyetin 100. yılına özel bir kampanya başlattı. İBB, durgun geçen 100. yılımızda vatandaşlara 10 gün boyunca sınırsız internet sunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaptığı paylaşım ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile birlikte 100 yaşına giren ülkemiz için internet kotalarını kaldırdıklarını duyurdu.

10 gün boyunca sınırsız şekilde iBB Wİ-Fİ noktalarından verilmeye başlayan internet normal günlerin aksine kotasız bir şekilde vatandaşlara sunuluyor. 21 Ekim – 31 Ekin tarihleri arasında 11 bin Wi-Fi noktasını kapsayan internete erişmek için birkaç basit işlem yapmak gerekiyor.

Normalde günlük 60GB kota ile hizmet veren İBB Wi-Fi, 10 günlük sınırsız döneminde her zamanki gibi İBB Wi-Fi Mini uygulaması ile kullanılabilecek.

Toplu taşıma, kütüphaneler, kültür merkezleri, üniversiteler, spor tesisleri ve turistik alanlarda yer alan bu internet noktalarına İBB Wi-Fi mini uygulaması üzerinden üye olduktan sonra konum izni verip bağlanmak mümkün.

Güvenlik konusunda da sorunsuz olan İBB Wi-Fi’yi herkes kendi TC Kimlik numarası ile kullanıyor ve yapılan işlemler sadece kullanıcıyı bağlamış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir